Anasayfa Projeler Vefat İlanları E-Katalog Foto Galeri Belediye Spor İletişim
HACIBEY MAHALLESİNDE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI
HACIBEY MAHALLESİNDE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

-Altyapı çalışmaları biten ilçemizde üstyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Seyrantepe ve Bayraktepe Mahallesinde biten asfalt çalışmalarımız Hacıbey Mahallesinde başladı. 

-4734 Sayılı Kanunun Davet Usulü (21B) ihale ile asfaltlama işi yapan Maki İnşaat Turizm Nakliye Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve Dikyol Yapı Anonim Şirketi 2 Aralık 2021 tarihi itibari ile Hacıbey Mahallemizde asfaltlama çalışmasına başlamıştır. Hacıbey Mahallemizin asfaltlama işi hava şartlarının durumuna göre 1 haftada bitirilmesi planlanmaktadır.

-Kamu İhale Kurumundan verilen 4734 Sayılı Kanunun Açık İhale Usulü (MADDE 19 A) asfalt ihalesi ise Yaşar Hafriyat İnşaat Taahhüt Nakliye Otomotiv Turizm Akaryakıt Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ ve AET Yol Yapı İnşaat Taahhüt İthalat İhracat Sanayi ve TİC. LTD. ŞTİ’ye verilmiştir. Firmaya 01 Aralık 2021 itibari ile yer teslimi yapılmış olup, hava koşulları ve ekipman tedarikleri sağlandıktan sonra Yenişehir ve Yahşihan Merkez Mahallelerimizde asfalt başlayacaktır.

1
1
1
1
1
1
1
1
1